Na prodej stavební pozemek 849 m, Sloup v Čechách

Lokalita: Mikovcova, Sloup v Čechách, Česká Lípa

Evidenční číslo:
249
Typ:
Pozemky
Druh:
prodej
Adresa:
Mikovcova, Sloup v Čechách, Česká Lípa
Cena:
2 200 000Kč
Plocha pozemku:
849 m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek o rozloze 849 m, situovaný v malebné obci Sloup v Čechách. Pozemek nabízí jedinečnou příležitost pro výstavbu vašeho vysněného domova v klidném a přátelském prostředí.

Sloup v Čechách je obec plná historie a přírodních krás. Nedaleko pozemku se nachází několik turistických tras a cyklostezek, které vás zavedou do okolních lesů a přírodních rezervací. Navíc obec má dobrou dopravní obslužnost, s rychlým spojením do přilehlých měst.

Pozemek je rovinatý - mírně svažitý, s veškerými inženýrskými sítěmi v blízkosti, což usnadní přípravu pro výstavbu. Z pozemku je nádherný výhled na okolní krajinu (skalní hrad Sloup, rozhledna na Stráži), což přidává na atraktivitě tohoto místa.

Investujte do místa, kde budete chtít žít nejen vy, ale i vaše rodina. Tento stavební pozemek v obci Sloup v Čechách je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a přírodně bohaté prostředí pro svůj nový domov. Neztrácejte čas a přijeďte si prohlédnout tento pozemek ještě dnes.

Základní info

Adresa:
Mikovcova, Sloup v Čechách, Česká Lípa

Máte otázku?