Na prodej rodinný dům 3+1, Česká Lípa, Dolní Libchava, 945m2

Lokalita: U Šporky, Dolní Libchava, Česká Lípa

Evidenční číslo:
232
Typ:
Domy
Druh:
prodej
Adresa:
U Šporky, Dolní Libchava, Česká Lípa
Cena:
4 921 777Kč
Plocha pozemku:
945 m2
Plocha užitná:
187 m2
Stav:
Dobrý
Umístění:
Klidná část obce
Typ budovy:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům, nacházející se v malebném prostředí České Lípy - Dolní Libchava. Tento dům nabízí praktickou dispozici 3+1, technické místnosti, garáž, dílnu a zahradu.

Přestože dům prošel kompletním zásahem rekonstrukce v roce 1995, je nyní připraven na další kapitolu svého života - modernizaci a celkovou transformaci do současných trendů. Nicméně pokud hledáte místo pro rekreační účely či chalupu, tento dům plně splňuje požadavky funkčnosti a pohodlí bez nutnosti velkých investic.

Vstupte do přízemní části domu, která je tvořena vstupní chodbou - zádveřím, kuchyní, útulným obývacím pokojem a další chodbou spojující koupelnu s WC a dvě technické místnosti - sklad nebo sklep. Dále zde naleznete prostornou garáž a multifunkční dílnu. V patře domu se nachází dva velkorysé pokoje a chodba se šatnou.

Celková podlahová plocha všech místností činí 150m2, navíc garáž zaujímá 21m2 a dílna 16m2. Zastavěná plocha domu a nádvoří dosahuje 175m2, a zahrada o ploše 770m2.

Zahrada představuje oázu klidu a relaxace s čtyřmi ovocnými stromy, ořešákem, lískovým keřem, živým plotem, studnou a skleníkem. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodu, elektřinu a na hranici pozemku je připravena přípojka plynu. V dílně je k dispozici zásuvka motorového proudu, ústřední vytápění elektro kotlem a ohřev vody pomocí bojleru.

Nenechte si ujít možnost poznat tento rodinný dům zblízka! Pro více informací a domluvu termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění:
Klidná část obce
Typ objektu:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
U Šporky, Dolní Libchava, Česká Lípa

Plochy

Plocha zastavená::
175m2
Plocha zahrady::
770m2

Počty místností, umístění

Počet místností::
4
Počet koupelen::
1
Počet garáží::
1
Počet parkovacích míst::
2
Počet nebytových prostor::
4
Počet pokojů::
3
Počet NP::
2
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky::
vyhláška č. 264/2020 Sb.

Máte otázku?